خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

اتاق خواب با ترکیب رنگی قرمز، سیاه و سفید

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

دو رنگ سفید و مشکی رنگ های خنثی هستند که می توان در کنارآن ها از هر رنگ دیگری استفاده نمود . ترکیب سفید و مشکی یکی از پر طرفدار ترین ترکیب هاست که جذابیت زیادی را در فضای خانه ایجاد می کند. ما در این بخش رنگ قرمز را به ترکیب این دو رنگ اضافه کرده و تصاویر زیبایی از اتاق خواب را با این ترکیب جمع آوری نموده ایم. با ما در ادامه این مطلب و تماشای این گالری زیبا همراه باشید.

اتاق خواب قرمز

اگر علاقه مند به ترکیب رنگ های شاد و چشم نواز هستید می توانید رنگ سفید و قرمز را برای اتاق خود انتخاب نمایید. این ترکیب یک ترکیب فوق العاده می باشد که در استفاده از رنگ مشکی به مقدار کم در کنار آن باعث جذاب تر شدن فضا خواهد شد.

اتاق خواب اتاق خواب مشکی اتاق خواب مشکی اتاق خواب مشکی

ترکیب دو رنگ مشکی و قرمز فضای اتاق را تاریک و تیره می کند. اگر تمایل به استفاده از این دو رنگ دارید پیشنهاد می شود رنگ سفید را نیز به همراه این دو رنگ استفاده نمایید. استفاده از رنگ سفید محیط را روشن تر کرده و جلوه زیباتری به اتاق می بخشد.

اتاق خواب مشکی اتاق خواب قرمز اتاق خواب قرمز اتاق خواب قرمز

دیوارهای سفید به همراه مقدار کمی ترکیب قرمز و مشکی در وسایل و لوازم اتاق یک محیط جذاب و چشم نواز را در این تصاویر ایجاد کرده است. اگر به دنبال داشتن اتاق های روشن هستید و علاقه مند به استفاده از ترکیب مشکی قرمز در اتاق، این طراحی مناسب به نظر می رسد.

اتاق خواب قرمز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. فرض می کنیم که شما با این کار موافق هستید، اما اگر بخواهید، می توانید آن را لغو کنید. موافقم اطلاعات بیشتر

سیاست حفظ حریم خصوصی و کوکی ها

تشریفات مجالس