خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

نمونه های لاکچری طراحی و چیدمان فضای لابی ساختمان ( آپدیت سال ۲۰۱۹ )

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

در ساختمان های بزرگ و آپارتمان ها و برج ها معمولا فضایی در ورودی ساختمان به عنوان لابی در نظر گرفته می شود . لابی ساختمان یک فضای عمومی بوده و مورد استفاده تمامی ساکنین ساختمان قرار می گییرد بنابراین باید در طراحی و چیدمان آن دقت شود . از این رو در این بخش طراحی های زیبا و متفاوتی از لابی مجتمع های مسکونی را برای شما جمع آوری کرده ایم .

لابی ها معمولا از دوبخش  نگهبانی و بخش نشیمن تشکیل می شوند  . بخش نشیمن مانند اتاق نشیمن طراحی شده و میز و صندلی و مبلمان در آن قرار می گیرد . این بخش فضایی برای استراحت مهمانان و جلسات کوتاه ساکنین ساختمان می باشد . می توان از وسایل دکوری ، گلدان ها و تابلوهای زیبا برای زیباتر ساختن فضای لابی و دکوراسیون داخلی استفاده کرد . نورپردازی مناسب و شیک یکی از موارد مهم در طراحی لابی به شما می رود . در ادامه تصاویری از طراحی های جذاب و زیبای لابی مجتمع های مسکونی را مشاهده می نمایید . امید واریم ایده های خوبی برای شما عزیزان باشد . با ما همراه باشید .

 

لابی ساختمان

لابی ساختمان

 طراحی و چیدمان فضای لابی در ساختمان

طراحی و چیدمان فضای لابی در ساختمان

 طراحی و چیدمان فضای لابی در ساختمان

طراحی و چیدمان فضای لابی در ساختمان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. فرض می کنیم که شما با این کار موافق هستید، اما اگر بخواهید، می توانید آن را لغو کنید. موافقم اطلاعات بیشتر

سیاست حفظ حریم خصوصی و کوکی ها

تشریفات مجالس