خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

۲۰ نمونه چراغ زیبا و شگق انگیز برای بالای میز بیلیارد ( آپدیت سال ۲۰۱۹ )

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

بیلیارد و وجود اتاق بازی در کمتر خانه ای پیدا میشود و به نوعی مخصوص خانه ها و ویلاهای لاکچری میباشد . در اتاق بازی از دستگاه ها و وسایل زیادی جهت بازی استفاده میشود که از دستگاه های دیجیتالی به پلی استیشن و ایکس باکس میتوان نیز اشاره کرد.

اما اگر شما هم میخواهید در قسمتی از سالن خود یک میز بیلیارد داشته باشید باید به فکر نورپردازی آن نیز باشید زیرا دکوراسیون این قسمت از منزل شما تنها با نورپردازی دقیق به چشم خواهد آمد.

تقسیم نور یکسان در روی میز بیلیاررد کار دقیق است که باید حساب شده صورت گیرد تا تمام میز به یک شدت روشنایی داشته باشد .

شرکت هایی که در زمینه طراحی لوستر و چراغ های میز بیلیاردد فعالیت دارند به خوبی از اندازه و نوع لامپ هایی که باید برا روشنایی کیز استفاده شود آگاهی دارند زیرا تمامی میز ها چه اسنوکر و چه میز ایت دارای استاندارد خاصی هستند و روشنایی آنها بر آن میزان طراحی میشود .

اگر شما هم به فکر خرید چراغ و یا لوستر جدیدی برای میز اسنوکر خود هستید توصیه میکنم این نمونه ها را نیز مشاهده کنید تا قدرت تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

نمونه های جدید لوستر میز بیلیارد

بیلیارد لوستر بیلیارد لوستر بیلیارد لوستر بیلیارد لوستر بیلیارد لوستر بیلیارد 7-gramo-space لوستر بیلیارد لوستر بیلیارد 10-london-audio 11-habitat-architecture 12-parker-house12 13-lakeside-chateau 14-capecod-home 15-desert-vogue 16-19-peak 17-the-wise 18-root-cons 19-the-columbia 20-urban-homestead

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. فرض می کنیم که شما با این کار موافق هستید، اما اگر بخواهید، می توانید آن را لغو کنید. موافقم اطلاعات بیشتر

سیاست حفظ حریم خصوصی و کوکی ها

تشریفات مجالس