خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

اتاق خواب آبی

رنگ یکی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون داخلی می باشد . رنگ اتاق تاثیر بسیار زیادی بر احساس افراد دارد ٬ بنابراین انتخاب رنگ برای اتاق خواب که محل استراحت افراد می باشد از اهمیت بالایی برخوردار است .
اولین نکته ای که باید برای انتخاب رنگ اتاق خواب در نظر گرفت سلیقه شخصی افراد می باشد . بیدار شدن در اتاقی که با رنگ مورد علاقه شما طراحی شده است باعث ایجاد یک احساس خوب شده و برای شروع فعالیت روزانه انرژی بیشتری به شما می دهد . اگر رنگ مورد علاقه شما آبی است توصیه می کنیم با ما همراه باشید تا در ادامه طراحی وچیدمان هایی از اتاق خواب به رنگ آبی را ببینید .

blue-bedroom (1) blue-bedroom (2) blue-bedroom (3) blue-bedroom (4) blue-bedroom (5) blue-bedroom (6) blue-bedroom (7) blue-bedroom (8) blue-bedroom (9) blue-bedroom (10)

رنگ آبی باعث آرامش شده و استرس و نگرانی را از بین می برد و می توان گفت استفاده از رنگ آبی یک انتخاب خوب برای اتاق خواب می باشد . رنگ آبی موجب تقویت حس خونسردی می شود . بنابراین اگر بعد از یک روز کاری خسته کننده در اتاقی با این رنگ استراحت کنید خیلی زود به آرامش خواهید رسید . رنگ آبی روشن بسیار آرام بخش است و آبی تیره باعث عمیق شدن خواب می شود . استفاده از رنگ آبی به تنهایی به صورت طیف ها و سایه ها ایجاد محیطی آرام و زیبا می کند.

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.