خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

اتاق غذاخوری مدرن در سال ۲۰۱۶

در این بخش نمونه های زیبایی از طراحی اتاق غذاخوری  مدرن در سال ۲۰۱۶ را برای شما عزیزان جمع آوری نموده ایم که امیدواریم مورد توجه و پسند شما عزیزان قرار گیرد . همان ظور که در تصاویر دیده می شود در یکی از انتخاب هایی که می توان برای رنگ میز و صندلی اتاق غذاخوری داشت ، رنگ مشکی یا قهوه ای تیره می باشد . صندلی های سفید با میز مشکی یا بالعکس و یا می توان از میزهای شیشه ای نیز برای هماهنگی با صندلی های تیره استفاده نمود . ویترین ها و سایر لوازم اتاق نیز هماهنگ با رنگ میز و صندلی ناهارخوری در نظر گرفته می شود .

اتاق غداخوری مدرن در سال 2016

اتاق غداخوری مدرن در سال 2016

 در این از میز تیذه رنگ با یک طراحی خاص و مدرن استفاده شده است . رنگ پایه صندلی ها با رنگ میز هماهنگ شده و در قسمت کناری اتاق نیز طراحی متناسب با میز دیده می شود . رنگ صندلی ها رنگ روشنی است که ترکیب زیبایی را با رنگ سایر وسایل به وجود آورده است . قرار گرفتن دو رنگ تیره و روشن هماهنگ با هم یک طراحی شیک و فوق العاده ای را در این اتاق بوجود آورده است .

اتاق غداخوری مدرن در سال 2016

 اتاق غداخوری مدرن در سال 2016

در این دو طراحی از ترکیب سفید و مشکی که یک ترکیب زیبا و پرطرفدار در دکوراسیون مدرن می باشد استفاده شده است . در کنار این ترکیب فوق العاده و شیک سعی شده تا از رنگ های بژ و قهوه ای در یکی از دیوارهای استفاده شود تا محیط از یکنواختی بیرون آورد و فضای گرم تری را ایجاد کند .

اتاق غداخوری مدرن در سال 2016

 اتاق غداخوری مدرن در سال 2016

اتاق غداخوری مدرن در سال 2016

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.