خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

استفاده از رنگ بنفش در طراحی داخلی منزل

استفاده از رنگ بنفش یک فضای شور انگیز و جذابی را در محیط خانه ایجاد می کند . بکار گیری طیف های مختلف رنگ بنفش در دیوار ٬ مبلمان و لوازم جانبی حس صلح و امنیت را خصوصا در فصل های سرد سال به ما می دهد.
رنگ بنفش یک رنگ شاد و جذاب است به همین دلیل به کار گیری رنگ های آرام تر مانند سفید در کنار رنگ بنفش مکمل خوبی برای آن به حساب می آید و آن را به تعادل می رساند . استفاده از رنگ های سفید ٬ یاسی ٬ طوسی روشن در کنار رنگ بنفش طراحی و ترکیب جذابی را به وجود می آورند .

در این بخش بکارگیری طیف های مختلف رنگ بنفش را در طراحی دکوراسیون اتاق خواب ٬ پذیرایی و غذاخوری مشاهده می نمایید . رنگ بنفش گرمی و شادابی رابه خانه شما می آورد و باعث ایجاد فضایی آرام و لذت بخش در محیط می شود .

banafsh (2)بکارگیری طیف های رنگ بنفش روشن  ٬ بنفش یاسی و بنفش تیره می تواند فضای آرامی را در اتاق خواب ایجاد کند . برای طراحی اتاق خواب با رنگ بنفش می تواند از سرویس خواب به رنگ چوب استفاده کنید که در کنار رنگ بنفش طراحی زیبایی را ایجاد می کند .

banafsh (1)استفاده ازرنگ بنفش در دیوارهای اتاق نشیمن و غذاخوری و تریکیب  رنگ های سفید و زرد در کنار رنگ بنفش نمای زیبایی از گل زنبق بنفش را برای ما تداعی خواهد کرد .

banafsh (3)ترکیب سفید و بنفش یک ترکیب فوق العاده و زیبا می باشد . بکار گیری رنگ بنفش روشن یا یاسی در دیوارها و ایجاد قفسه ها و کمدها و چارچوب درها به رنگ سفید فضای جذابی را ایجاد می کند .

banafsh (4)

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.