خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

استفاده از پنجره خلیجی در آشپزخانه

پنجره های خلیجی یا پنجره های جلوآمده نوعی از طراحی پنجره هستند که می توانند معماری و دکوراسیون محیط زندگی شما را خاص کنند . پنجره های خلیجی که به انگلیسی Bay Window نامیده می شوند ، شامل تعدادی پنجره های ثابت و بازشئنده هستند که به صورت چندضلعی از بنای ساختمان خارج می شوند و یک نمای قوسی شکل را به وجود می آورند .

این نوع پنجره ها به دلیل سبک کار و نمای زیبایی که ایجاد می کند بیشتر در بخش نشیمن خانه مورد استفاده قرار می گیرد . اما ما در این بخش تصاویری را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که از این نوع پنجره ها را در آشپزخانه مورد استفاده قرار داده و فضای جذاب و چشم نوازی را ایجاد کرده است . اگر شما دوستان نیز قصد دارید نمای متنفاوتی را برای آشپزخانه خود طراحی کنید ، می توانید از این پنجره ها در بخشی از آشپزخانه استفاده نمایید .

می توانید از گودی ایجاد شده در قسمت داخلی پنجره برای قرار دادن گلدان ها و لوازم دکوری زیبا استفاده نمایید تا آشپزخانه ای زیباتر و فضایی دلچسب تر داشته باشید  و از کار کردن و وقت گذراندن در محیط آشپزخانه خود لذت ببرید .

 

پنجره خلیجی پنجره خلیجی استفاده از پنجره خلیجی در آشپزخانه استفاده از پنجره خلیجی در آشپزخانه استفاده از پنجره خلیجی در آشپزخانه پنجره جلوآمده پنجره جلوآمده پنجره جلوآمده پنجره جلوآمده پنجره جلوآمده پنجره خلیجی

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.