خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

ایده هایی برای اتاق کار کوچک

در این بخش ایده هایی جذاب از دکوراسیون محیط کار در فضای خانه را مشاهده می نمایید . چیدمان فضای اداری در خانه ٬ خصوصا در خانه های کوچک باید طوری باشد که فضای زیادی را اشغال نکند و باعث شلوغ شدن محیط نشود . در تصاویر زیر می بینیم که چگونه می توانیم از فضاهای کوچک استفاده بهینه داشته باشیم .

برای چیدمان میز کار در اتاق خواب بهتر است از تختخواب های تاشو استفاده کنیم تا بتوانیم هم به عنوان تخت و هم به عنوان مبلمان از آن استفاده کنیم و فضای کمتری را اشغال کنیم . استفاده از قفسه ها بر روی دیوار برای قرار دادن کتاب ها و لوازم کاری باعث مرتب شدن میز کار و اتاق می شود .  استفاده ار میز های کوچک با کشو های زیاد هم پیشنهاد دیگری برای جلوگیری از شلوغی اتاق می باشد .  قرار دادن میز کار در بالای تختخواب ایده جالب و خلاقانه ای دیگری است که باعث می شود فضای کمتری اشغال شود و هم چنین زیبایی خاصی به اتاق می بخشد .

هم چنین می توانیم بخشی از اتاق نشیمن خود را به میز کار خود اختصاص دهیم . برای این کار بهتر است میز و وسایلی که در کنار آن استفاده می کنیم از لحاظ طرح و رنگ با چیدمان اتاق همخوانی داشته باشد .

ایده هایی برای اتاق کار کوچک

چیدمان اداری در اتاق خواب

ایده هایی برای اتاق کار کوچک

چیدمان زیبای سبز و سفید اتاق کار

ایده هایی برای اتاق کار کوچک

قرار دادن میز کار در اتاق نشیمن

ایده هایی برای اتاق کار کوچک

چیدمان میز کار در اتاق نشیمن

ایده هایی برای اتاق کار کوچک

امید واریم ایده های داده شده در این بخش  مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد و بتوانید در خانه های خود از این چیدمان ها استفاده کرده و از محیط کار و استراحت خود لذت ببرید .

 

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.