خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

نمونه های بسیار زیبا از پادری آشپزخانه

پادری آشپزخانه و فرش یکی از موارد طراحی می باشد و به عنوان یکی از تزیینات آشپزخانه به حساب می آید . از این رو باید دقت شود که چه انتخابی در این بخش صورت می گیرد . انتخاب رنگ و طرح پادری باید متناسب با فضا و طراحی سایر بخش ها انجام شود تا دکوراسیون داخلی منزل شما را زیباتر از قبل کند .

استفاده از پادری در اکثر خانه های ایرانی امری کاملا ضروری است و از پادری ها برای درب ورودی، در جلوی درب سرویس بهداشتی و حمام نیز استفاده می شود. عمده ترین دلیل استفاده از پادری ها در جلوی درب های مذکر برای کاهش انتقال آلودگی به محیط داخلی خانه می باشد، به علاوه اینکه این پادری ها اگر هماهنگ با دیگر قسمت های دکوراسیون باشند زیبایی بسیار زیادی را به فضای داخلی خانه خواهند بخشید.

نکات استفاده از پادری آشپزخانه

اینکه پادری در چه جایی از خانه قرار است جای بگیرد امری بسیار مهم در خرید آن است. زیرا مکان قرارگیری پادری مشخص می کند که شما به چه اندازه ای و چه جنسی از آن نیاز دارید. آشپزخانه دارای محیطی گرم و چرب است؛ به همین دلیل پادری که تهیه می کنید باید دارای جنسی باشد که روغن در آن نفوذ نکند، و مقاوم به شستشو باشد.

نمونه های پادری آشپزخانه

در این بخش نمونه های زیبایی از پادری آشپزخانه را برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم که امیدواریم مورد توجه واقع شود .

 

مدل پادری آشپزخانه

پادری آشپزخانه به شکل ماهی

مدل پادری آشپزخانه

پادری آشپزخانه به شکل ردپای سگ

مدل پادری آشپزخانه

مدل پادری آشپزخانه

مدل پادری آشپزخانه

مدل پادری آشپزخانه

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.