خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

ایده هایی برای طراحی اتاق ناهارخوری کوچک

اگر فضایی که برای ناهارخوری منزل خود در نظر گرفته اید کوچک است و می خواهید چیدمان و طراحی مناسبی برای آن در نظر بگیرید در این بخش با ما همراه باشید تا ایده های خوبی را برای ناهراخوری های کوچک به شما عزیزان نشان دهیم .

چیدمان وطراحی مناسب در بزرگ تر نشان دادن اتاق بسیار مهم است . اگر در طراحی اتقا خود دقت نکنید حتی اگر اتاق بزرگی نیز داشته باشید  ، طراحی نامناسب باععث شلوغی و کوچک به نظر رسیدن آن می گردد . همچنین می توانید نکاتی را در طراحی دکوراسیون توجه نمود که باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضاهای کوچک می گردد .

یکی از ترفندهایی که می توانید در بزرگ تر به نظر رسیدن فضا به کار گیرید ، استفاده از آینه است . قرار دادن آینه قدی در اتاق مورد نظر باعث بزرگ تر به نظر رسیدن آن می گردد . می توانید در بخشی از ناهارخوری خود از آینه استفاده نمایید . پنجره های بزرگ و سقف بلند دیگر موراد بزرگ تر نشان دادن فضاهای کوچک می باشند .

ناهارخوری

ایده هایی برای طراحی اتاق ناهارخوری کوچک

ناهارخوری

ایده هایی برای طراحی اتاق ناهارخوری کوچک

ایده هایی برای طراحی اتاق ناهارخوری کوچک

می توانید رنگ صندلی ها و مبلمان ناهار خوری خود را سفید انتخاب نمایید . رنگ روشن فضای اتاق را بزرگ تر نشان خواهد داد و جلوه بیشتری در اتاق های کوچک دارد .

ناهارخوری

ناهارخوری

برای تزیین میز ناهار خوری می توان از گلدان های زیبا یا ظروف تزیینی استفاده کرد . استفاده از پرده های رنگی برای پنجره های اطراف ناهارخوری بر طراحی و زیبایی این بخش تاثیر زیادی دارد . بکارگیری رنگ های شاد و جذاب در طراحی این بخش باعث نجات دادن فضا از کسل کنندگی می گردد و محیط دلچسبی را برای صرف غذا به وجود می آورد .

 

 

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.