خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

ایده هایی برای طراحی سالن ورزشی

ورزش یکی از فعالیت های مهم در زندگی روزمره ما می باشد و باشگاه های ورزشی یکی از مراکز مهمی است که در زندگی امروز به آن نیاز داریم . از این رو طراحی باشگاه ها از اهمیت زیادی برخوردار است که از لحاظ مختلف باید به آن توجه شود . به دلیل بسته بودن فضای باشگاه ها ، تهویه مناسب و نور کافی یکی از مهم ترین مواردی است که در طراحی این مکان باید مورد توجه قرار گیرد .

چیدمان لوازم ورزشی ، نورپردازی مناسب در طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه های ورزشی حائز اهمیت می باشد . دستگاه ها باید طوری چیده شوند که رفت و آمد افراد در بین آن ها راحت بوده و ایجاد مزاحمت نکند .  بهتر است دستگاه ها در یک راستا  و در یک ردیف قرار گیرند . یکی از ایده های جذاب در طراحی باشگاه ها طراحی پنجره های بزرگ و استفاده از نور طبیعی در سالن می باشد . اگر این امکان وجود دارد و باشگاه در منطقه ای زیبا قرار دارد این ایده علاوه بر تامین نور می تواند جذابیت فضا را بیشتر کند . باز شدن پنجره رو به منظره ای زیبا در حین ورزش باعث افزایش انرژی و روحیه بیشتر در ورزشکار می شود . در این بخش طراحی های متفاوتی از سالن ورزشی و چیدمان دستگاه ها را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد .

ایده هایی برای طراحی سالن ورزشی

ایده هایی برای طراحی سالن ورزشی

ایده هایی برای طراحی سالن ورزشی

 ایده هایی برای طراحی سالن ورزشی

ایده هایی برای طراحی سالن ورزشی

 

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.