خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

دکوراسیون اتاق خواب به رنگ نارنجی

دکوراسیون اتاق خواب به رنگ نارنجی

امروز می خواهیم یک رنگ جدید و زیبایی را به شما معرفی کنیم که کمتر برای طراحی اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما از علاقه مندان به رنگ نارنجی هستید و نمی دانید که چگونه از این رنگ در دکوراسیون اتاق خود بهره ببرید در این مطلب با ما همراه باشید.

رنگ نارنجی یک رنگ گرم می باشد که استفاده از آن در طراحی دکوراسیون محیطی شاد و پر از انرژی را برای ما ایجاد خواهد کرد . استفاده از این رنگ یک حس هیجان انگیزی را به وجود می آورد و در عین حال آرام بخش و دلپذیر نیز می باشد. در این پست ما طراحی های متفاوتی از اتاق خواب را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که از رنگ نارنجی در بخش های مختلف آن استفاده شده است .

اگر رنگ نارنجی جزو رنگ های مورد علاقه شماست می توانید در بخش های وسیع تری از اتاق از آن استفاده کنید . مانند رنگ دیوارها، پرده، روتختی و … . در غیر این صورت سعی کنید از این رنگ در کنار رنگ های دیگر برای جلوه بخشیدن به اتاق استفاده کنید .

اتاق خواب نارنجی

اتاق خواب نارنجیاتاق خواب نارنجی

اتاق خواب نارنجی اتاق خواب نارنجی

اگر قصد دارید از این رنگ در دیوار استفاده کنید، هم می توانید تمامی دیوارهای را نارنجی کنید و هم در یک دیوار از این رنگ بهره بگیرید . ترکیب این رنگ در کنار رنگ هایی مانند قرمز، قهوه ای ، بژ محیطی گرم و پر از رنگ را ایجاد می کند . اگر دوست دارید اتاق روشن تری داشته باشید می توانید از سفید یا کرم و خاکستری ملایم در کنار نارنجی استفاده کنید . ترکیب نارنجی با رنگ آبی تیره و طوسی نیز جذابیت فوق العاده ای دارد و برای اتاق خواب پسرانه ترکیب مناسبی می باشد.

اتاق خواب نارنجی

اتاق خواب نارنجی

یکی دیگر از موارد استفاده از رنگ نارنجی بکارگیری آن در بخش های کوچکی از دکوراسیون مانند کوسن ها، روتختی ، مبلمان، تکه ای  از دیوار و … می باشد . که می توانید در کنار رنگ های متنوع از آن استفاده کنید . این طراحی به دلیل شاد بودن رنگ نارنجی باعث چشم نواز شدن و جذابیت دکوراسیون اتاق می شود .

اتاق خواب نارنجیاتاق خواب نارنجی اتاق خواب نارنجی اتاق خواب نارنجی اتاق خواب نارنجی اتاق خواب نارنجی

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.