خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

دیزاین اتاق نشیمن با مبلمان سفید

مبلمان یک بخش بزرگ و تاثیر گزار در دکوراسیون اتاق نشیمن می باشد که باید در انتخاب طرح و رنگ آن دقت بسیاری کرد . انتخاب رنگ سفید برای مبل دکوراسیون کلاسیک و شیکی را ایجاد می کند . در ادامه تصاویری از طراحی و چیدمان  اتاق نشیمن با مبلمان سفید را می بینید .

دیزاین اتاق نشیمن با مبلمان سفید دیزاین اتاق نشیمن با مبلمان سفید

همان طور استفاده از رنگ های شاد و متنوع در کنار صندلی های سفید در این چیدمان زیبایی و جذابیت فوق العاده ای را ایجاد کرده است . اگر به دنبال محیطی شاد هستید این طراحی و چیدمان ایده خوبی برای شماست . استفاده از رنگ قرمز برای میز وسط اتاق و کوسن ها و فرش با رنگ های متنوع حس شادابی و طراوت را در محیط به وجود آورده است .


دیزاین اتاق نشیمن با مبلمان سفید white-chair (4)

white-chair (5)

استفاده از مبل های با رنگ متضاد با رنگ سفید در کنار آن ها محیط را از یک نواختی در آورده و باعث ایجاد فضایی چشم نواز و شاد می شود . استفاده از ترکیب رنگی آبی و سفید ایده فوق العاده برای این کار می باشد .

white-chair (6)

می توانید مبلمان را به صورت مرتب در کنار دیوارها بچینید . چیدن مبلمان به صورت مرتب و در کنار هم باعث بزرگ تر شدن اتاق و به وجود آمدن محیطی بازتر می شود . این چیدمان یک چیدمان شیک و رسمی می باشد .

white-chair (7) دیزاین اتاق نشیمن با مبلمان سفید white-chair (9) white-chair (10)

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.