خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

طراحی اتاق بچه ها برای فضاهای کوچک

طراحی اتاق بچه ها برای فضاهای کوچک

اتاق بچه ها همیشه پر از لوازم و وسایل و اسباب بازی های مختلف می باشد. برای جمع آوری این لوازم نیاز به یک فضای ذخیره سازی مناسب داریم تا بتوانیم اتاق مرتبی داشته باشیم.  اما با توجه به فضای کم خانه های آپارتمانی امروز شاید این کار کمی دشوار به نظر برسد. در ادامه این مطلب  با ما همراه باشید تا با راه حل هایی برای طراحی اتاق بچه ها به شیوه ای مناسب آشنا شوید.

استفاده از تخت و مبلمان مناسب

یکی از مواردی که می توانیم برای طراحی اتاق بچه ها و ذخیره سازی مناسب از آن استفاده کنیم، تختخواب و مبلمانی است که فضای ذخیره سازی مناسبی داشته باشد. کشوهای زیاد زیر تخت و مبلمان می تواند کمک بسیار زیادی در جمع آوری وسایل ریز و کوچک به ما بکند. 

تختخواب های تاشو نیز یکی دیگر از مواردی است که می توانیم از آن برای اتاق های کوچک استفاده کنیم. استفاده از تخت های نردبانی گزینه مناسبی برای اتاق های کوچک می باشد. می توان از فضای زید تخت برای میز تحریر و فضای بازی استفاده نمود.

در ادامه تصاویری را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم. با دیدن آن ها می توانید ایده های خوبی برای طراحی اتاق خواب فرزندان خود پیدا کنید. در این تصاویر علاوه بر طراحی یک اتاق کوچک با فضای ذخیره سازی مناسب، ترکیب رنگ های زیبا و فوق العاده ای را مورد استفاده قرار داده که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

اتاق کوچک

استفاده از قفسه های و کمدهای دیواری

اتاق کوچک

استفاده تخت و مبلمان دارای کشوهای زیاد

اتاق کوچک اتاق کوچک

اتاق کوچک اتاق کوچک

استفاده از ترکیب های تخت و مبل

اتاق کوچک اتاق کوچک اتاق کوچک

 

بازدیدکننده قبلی پس از مطالعه این مطلب ، مقالات زیر را نیز مشاهده کرده است
فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.