خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

طراحی اتاق خواب با ترکیب رنگی خاکستری و صورتی

استفاده از یک رنگ در طراحی داخلی ممکن است خسته کننده به نظر برسد . بهتر است برای طراحی اتاق از ترکیب های رنگی زیبا استفاده کنیم . ترکیب رنگی صورتی و خاکستری یکی از ترکیب های زیبا و رمانتیک است که آرامش و ظرافت را در فضای اتاق به وجود می آورد .

خاکستری یکی از رنگ های پرطرفدار در طراحی مدرن  است و می توان گفت یک رنگ مردانه . استفاده از این رنگ در کنار رنگ نرم و زنانه صورتی جلوه خاصی به فضا می بخشد . ترکیب این دورنگ پر از پیچیدگی و ظرافت است که شما را دعوت به آرامش می کند .  در این بخش ما برای شما تصاویری از اتاق خواب هایی با ترکیب این دو رنگ آورده ایم تا برای به شما در طراحی اتاق خواب آرام و زیبا کمک کند .

طراحی اتاق خواب با ترکیب رنگی خاکستری و صورتی

در این طراحی از رنگ خاکستری روشن در دیوارها استفاده شده است . استفاده از رنگ صورتی در پرده ها در کنار رنگ خاکستری دیوارها و مبلمان سفید آرامش خاصی را به اتاق داده است .

طراحی اتاق خواب با ترکیب رنگی خاکستری و صورتی طراحی اتاق خواب با ترکیب رنگی خاکستری و صورتی طراحی اتاق خواب با ترکیب رنگی خاکستری و صورتی طراحی اتاق خواب با ترکیب رنگی خاکستری و صورتی طراحی اتاق خواب با ترکیب رنگی خاکستری و صورتی

در این تصویر طراحی اتاق مدرن با این ترکیب را مشاهده می نمایید . رنگ آمیزی دیوارها  با استفاده از دو رنگ صورتی و خاکستری تیره و استفاده از اشکال هندسی بر روی دیوارفضای اتاق را جالب و شیک ساخته است .


طراحی اتاق خواب با ترکیب رنگی خاکستری و صورتی

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.