خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

طراحی حمام با رنگ بژ

در این پست برای شما تصاویری از حمام با طراحی و رنگ بژ آماده کرده ایم . رنگ بژ به صورت تیره و روشن در کنار هم طراحی های زیبا و شیکی را به وجود آورده اند . رنگ های سفید و قهوه ای در کنار رنگ بژ ترکیب زیبایی را به وجود می آورند .  در ادامه تصاویری از شیک ترین حمام ها با ظراحی معاصر را می بینید .

طراحی حمام با رنگ بژ

استفاده از رنگ قهوه ای تیره در کنار رنگ بژ کاشی ها یک ترکیب بسیار شیک و زیبا را به وجود آورده است . در این جا نمونه بسیار زیبایی از حمام مدرن را مشاهده می نمایید .

طراحی حمام با رنگ بژ

در این جا یک طراحی سنتی و کلاسیک را مشاهده می نمایید .استفاده از کشوهای زیاد در حمام و طراحی کرم قهوه ای در کنار هم به صورت متعادل یک نمای زیبا و گرمی را در محیط ایجاد کرده است . 
طراحی حمام با رنگ بژ

رنگ بژ در کنار رنگ خاکستری نیز ترکیب جذاب و شیکی را به همراه می آورد . اگر دنبال یک تضاد رنگی مناسب با رنگ بژ هستید ما رنگ خاکستری تیره را به شما پیشنهاد می دهیم .

طراحی حمام با رنگ بژ طراحی حمام با رنگ بژ

یک طراحی روشن و ساده و شیک از حمام را در تصویر مشاهده می نمایید . با یک چیدمان منظم و نورپردازی مناسب محیطی تمیز و زیبا را طراحی نموده است .
طراحی حمام با رنگ بژ طراحی حمام با رنگ بژ طراحی حمام با رنگ بژ طراحی حمام با رنگ بژ طراحی حمام با رنگ بژ

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.