خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

طراحی خانه با ترکیب رنگ سیاه و سفید

در این پست بخش های مختلف یک آپارتمان از جمله اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، آشپزخانه و حمام را می بینید که از ترکیب رنگ سیاه و سفید در همه بخش های آن استفاده شده است . ترکیب سیاه  و سفید یکی ازمشهورترین ترکیب رنگ های کلاسیک در طراحی داخلی می باشد که فوق العاده شیک و پرطرفدار است . در تصاویر خواهیم دید که با طراحی مناسب و درست  یک آپارتمان کوچک ، چگونه می توانیم خانه ای فوق العاده جذاب وشیک داشته باشیم . با ما همراه باشید .

اتاق نشیمن سیاه و سفید

اتاق نشیمن سیاه و سفید

تصاویر بالا بخش نشیمن خانه را نمایش می دهد . دیوارها ، کف پوش و سقف کاملا به رنگ سفید است و از رنگ سیاه در پرده ها استفاده شده است . در کنار این دو رنگ ، رنگ طلایی به طور ماهرانه و با ظرافت خاصی در لوستر شیشه ای و لوازم دکوری بکار گرفته شده است .

در گوشه دیگری از این فضا میز ناهارخوری کوچک با رنگ مشکی کار شده با فلز طلایی رنگ را مشاهده می نمایید که با ترکیب سفید طلایی کار شده طرف دیگر اتاق ، تضاد زیبایی را ایجاد کرده است .

اتاق خواب سیاه و سفید

اتاق خواب سیاه و سفید

در طراحی اتاق خواب این آپارتمان بیشتر از رنگ سفید استفاده شده است . مبلمان ، سرویس خواب و پنجره ها سفید رنگ هستند . بنابراین با این که فضای اتاق بسیار کوچک است اما استفاده از رنگ سفید باعث بزرگ تر به نظر رسیدن آن شده است . همان طور که دیده می شود در این اتاق نیز به طور ماهرانه ای از رنگ طلایی در روباشی ها و آباژور ها استفاده شده است . رنگ مشکی روتختی فضای سفید را از یکنواختی در آورده و ترکیب رویایی و زیبایی را ایجاد کرده است .

آشپزخانه سیاه و سفید

آشپزخانه سیاه و سفید

آشپزخانه سیاه و سفید

ترکیب سیاه و سفید در آشپزخانه به یک اندازه استفاده شده است . رنگ کابینت های کاملا سیاه در کنار رنگ دیوار ها  ، سقف و کف پوش سفید ترکیب یکسان و متعادلی را به وجود آورده است .

در حمام برخلاف اتاق ها رنگ مشکی و تیره ،  رنگ اصلی کار می باشد و از طیف خاکستری برای جلوگیری از یکنواخت شدن استفاده شده است . در این بخش باز هم به در بخش های کوچکی از کار مانند شیر آلات رنگ طلایی در کنار رنگ مشکی به کار رفته است .

 در این تصاویر دیدیم که چگونه می توان یک آپارتمان کوچک را با یک انتخاب درست و مناسب به زیباترین شکل طراحی نمود و از آن لذت برد . رنگ غالب استفاده شده در طراحی این آپارتمان سفید و سیاه بود که  رنگ طلایی نیز در کنار این ترکیب به طرز کاملا زیبا بکار برده شد . هرچند این رنگ خیلی به چشم نمی آمد و بسیار نامحسوس کار شده بود اما ترکیب سیاه و سفید را از یکنواختی درآورده و جلوه ای خاص به آن داده بود . استفاده از گلدان ها با برگ های سبز رنگ در بخش های سفیذ رنگ خانه و در کنار پنجره های سفید اتاق خواب فضایی رویایی را ایجاد کرده بود .

 

بازدیدکننده قبلی پس از مطالعه این مطلب ، مقالات زیر را نیز مشاهده کرده است
فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.