خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

طراحی دکوراسیون قرمز رنگ

رنگ قرمز رنگ مورد علاقه خیلی هاست و شاید شما یکی از افرادی باشید که تمایل دارید از این رنگ در دکوراسیون منزل خود استفاده نمایید . باید توجه داشته باشیم که از لحاظ روانشناسی رنگ ها رنگ قرمز به عنوان یک رنگ انرژی بخش و گرم معرفی شده که استفاده از آن باعث ایجاد هیجان و تنش می شود و استفاده بیش از اندازه از آن در طراحی خانه باعث عصبی شدن خواهد شد . بنابراین بهتر است از این رنگ در کنار رنگ های دیگر به عنوان مکمل استفاده شود تا آرامش را برای شما به همراه داشته باشد .

به عنوان مثال می توان از این رنگ در مبلمان خانه یا در دیوار ها یا پرده ها در کنار رنگ های مکملی مانند سفید یا خاکستری استفاده کرد تا محیطی جذاب و چشم نواز را ایجاد کنیم . در این بخش تصاویری از طراحی اتاق نشیمن با ترکیب رنگی قرمز برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد .  همان طور که در تصاویر نیز دیده می شود استفاده از رنگ قرمز باعث به وجود آمدن فضایی جذاب و پر انرژی شده است . استفاده از رنگ های خنثی در کنار رنگ قرمز باعث کاهش تندی رنگ قرمز شده و فضا را دانشین تر و چشم نواز تر ساخته است .

طراحی دکوراسیون قرمز رنگ

طراحی دکوراسیون قرمز رنگ

 طراحی دکوراسیون قرمز رنگ

طراحی دکوراسیون قرمز رنگ

 طراحی دکوراسیون قرمز رنگ

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.