خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

مدل های زیبا برای قفسه کتاب

این پست برای کسانی است که علاقه زیادی به مطالعه دارند و تعداد بسیاری کتاب دارند که نمی دانند در کجای خانه جای دهند . شاید بهتر باشد به جای قرار دادن کتاب ها در کمد ، کشو به صورت پراکنده و نامنظم آن ها را به صورت مرتب در فضایی خاص جای دهیم . می توانیم بخشی از اتاق نشیمن خود را به صورت قفسه هایی طراحی کرده و کتاب ها را در آن قفسه ها قرار دهیم تا هم کتاب هایمان را ساماندهی کرده باشیم و بهتر از آن ها نگهداری کنیم و هم این که این قفسه ها و کتاب ها بخشی از دکوراسیون اتاق پذیرایی ما خواهند شد و قطعا جذابیت خاصی به فضا می دهند .

برای طراحی یک دکوراسیون زیبا با کتابخانه می توانیم در طراحی قفسه ها بیشتر دقت کنیم و سعی کنیم یک طراحی شیک که با دکوراسیون بخش های دیگر اتاق هماهنگی دارد ، کتابخانه خود را بسازیم . اگر فضای خانه و دکوراسیون منزل ما مدرن است ، می توانیم از طراحی های مدرن برای قفسه کتاب ها استفاده نماییم . برای زیباتر شدن فضای کار می توانیم از وسایل دکوری مانند گلدان های کوچک یا مجسمه ها در بخش هایی از قفسه ها استفاده کنیم .

اگر دانش آموز یا دانشجو در خانه دارید که کتاب های زیادی دارند می توانید در اتاق خواب نیز از این طراحی های زیبا برای جمع آوری و مرتب نمودن کتاب ها استفاده کنید . در ادامه جدیدترین مدل های روز قفسه های کتاب را برای شما عزیزان آمده کرده ایم که امیدورایم از دیدن آن ها لذت ببرید و ایده های خوبی برای طراحی دکوراسیون منازل شما باشد . با ما همراه باشید .

مدل قفسه کتاب

مدل قفسه کتاب

در تصاویر زیر دیده می شود بخش پایینی قفسه های به صورت کمد هایی در نظر گرفته شده است . این کار به جمع آوری وسایل ریز خانه و دسترسی رتحت تر به آن ها کمک می کند . با این کار می توانید فضایی را داشته باشید که از شلوغ شدن بیش از اندازه جلوگیری گردد و باعث مرتب شدن اتاق می گردد .

مدل قفسه کتاب

مدل قفسه کتاب

مدل قفسه کتاب

مدل قفسه کتاب

مدل قفسه کتاب

مدل قفسه کتاب

 

 

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.