خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

جدیدترین مدل پرده های رنگارنگ جذاب و شیک ( آپدیت سال ۲۰۱۹ )

پرده های رنگارنگ : با نزدیک شدن به سال نو بسیاری از خانم ها به فکر تغییراتی در دکوراسیون داخلی خود هستند . یکی از مواردی که ممکن است در آستانه سال نو بخواهیم تغییراتی در آن ایجاد کنیم پرده های اتاق هاست . تغییر در رنگ و طرح پرده رنگارنگ می تواند تغییر قابل توجه و چشمگیری را در اتاق ها ایجاد کند .

یکی از طراحی های پرده در سال ۲۰۱۶ استفاده از رنگ های گوناگون و در کنار هم  می باشد . برای این کار باید چند رنگ متفاوت را به صورت موازی در کنار هم قرار دهیم . معمولا در پرده های رنگارنگ دوخت این نوع پرده های از رنگ های شاد استفاده می شود . می توانیم از دو رنگ در کنار هم به صورت یک در میان نیز استفاده کنیم . این رنگ های می تواند باهم همخوانی داشته باشد یا این که رنگ های متضاد باهم باشد .

پارچه هایی که برای تهیه این پرده ها استفاده می شود معمولا پارچه های حریر می باشد . از این پرده ها هم می توان در اتاق خواب و هم در اتاق نشیمن استفاده کرد . با توجه به رنگ های شاد و جذاب در این پرده ها استفاده از آن برای اتاق خواب بچه ها نیز مناسب می باشد . در این بخش نمونه هایی از پرده های رنگارنگ را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که امید واریم مورد استفاده قرار گیرد .

پرده های رنگارنگ

مدل پرده های رنگارنگ

 مدل پرده های رنگارنگ

مدل پرده های رنگارنگ

 مدل پرده های رنگارنگ

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.