خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

نمونه طراحی کتابخانه های چوبی مدرن و کلاسیک

اکنون دیگر مانند قدیم نیست که فقط خانه های اشرافی کتابخانه یا اتاق کتابخانه داشته باشند این روز ها داخل هر خانه یی میتوان بخش کوچکی را دید که به کتابخانه تخصص پیدا کرده است . کتابخانه هایی که با وجود حتی کمترین فضا ساخته و طراحی شده است و جلوه ی زیبایی به آن بخش از خانه داده است . طراحی کتابخانه به نوع دکوراسیون خانه ارتباط مستقیم دارد و رنگ ، شکل و انداره آن از دکوراسیون داخلی منزل تبعیت میکند .

library design (1)

این کتابخانه که با خلاقیت بسیار عالی از تیکه چوب های mdf در سایز های مختلف همانند یک درخت طاحی و ساخته شده است و رنگ آن با کف خانه نیز همخوانی دارد library design (2)

ساخت چنین کتابخانه ای نیازمند برش های دقیق و دستگاه های cnc جهت برش و خمکاری آن مورد نیاز است . این کتابخانه با رنگ بندی و طرحی که دارد فضای شادی را نیز به خانه داده استlibrary design (3)

library design (4) library design (5)

یکی از کتابخانه هایی که در این مطلب واقعاً جلب توجه میکند این کتابخانه میباشد که از فضای پرت زیر پله به خوبی استفاده شده است و حتی این بخش از خانه را واقعاً زیبا و دلنشین کرده است . مطمئاً شما هم از این زیر پله هایی که فضای پرتی را به وجود آورده است دارید پس توصیه میکنم شما هم مانند عکس بالا آن را به کتابخانه اختصاصی خود تخصص دهید library design (6)

کتابخانه ای با چوب و استیل : این کتابخانه بیشتر از اینکه کاربردی باشه جنبه تضئینی داره .library design (7)

کتابخانه ای چوبی با حروف الفبای انگلیسی یکی از راحترین و زیباترین طرح های ساخت کتابخانه استفاده از حروف الفباا است که با ساخت و سوارد کردن آنها روی هم میتوانید یکی کتابخانه زیبا داشته باشید library design (8)

کتابخانه ای به شکل فنجان های نوشیدنی . همانند این کتابخانه را شما بیشتر در کافی شاپ ها مشاهده میکنیدlibrary design (9) library design (10) library design (11) library design (12) library design (13) library design (14) library design (15) library design (18) library design (19) library design (20) library design (22)

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.