خانه نو | دکوراسیون داخلی
مرجع پارسی دکوراسیون داخلی و معماری

نکته هایی برای طراحی اتاق خواب برای دختران نوجوان

اتاق بچه ها یک اتاق کاملا شخصی است و برای طراحی آن باید نکاتی را مورد توجه قرار داد . خصوصا برای دختران نوجوان که به طراحی و دکوراسیون اتاق خود اهمیت بیشتری می دهند . برای انتخواب رنگ سرویس خواب ، پرده ها ، فرش و … باید سلیقه آن ها را در نظر گرفت و متناسب با روحیات آن ها اتاق را طراحی کرد .

برای طراحی دیوار اتاق می توانید دیوار را با رنگ های  شاد در ترکیب های متفاوت در کنار هم رنگ آمیزی نمایید  یا از کاغذهای دیواری با طراحی های زیبا و رویایی دخترانه برای زیبا سازی دیوار و جذابیت بیشتر استفاده کنید . استفاده از نقاشی های کارتونی یا تابلوهای متناسب با سن آن ها نیز می توانید طراحی فوق العاده ای را ایجاد کند .

طراحی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب

یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی اتاق بچه ها در نظر گرفت فضای ذخیره سازی است . فضایی برای مرتب سازی لباس ها ، عروسک ها ، لوازم مدرسه و … .  نوجوانان لوازم زیادی دارند که در صورت نبود فضای مناسب برای ذخیره آن ها اتاق شلوغ  و به هم ریخته خواهد شد . بنابراین توجه به فضای ذخیره سازی مناسب برای اتاق نوجوان از اهمیت بالایی برخوردار است .

اتاق خواب برای دختران نوجوان

اتاق خواب برای دختران نوجوان

اتاق خواب برای دختران نوجوان

اتاق خواب برای دختران نوجوان

در نظر گرفتن فضایی برای مطالعه برای اتاق بچه ها یکی دیگر از موارد مورد اهمیت می باشد . با شروع فصل درس و امتحانات بچه ها نیاز دارند تا فضایی را داشته باشند که بتوانند به راحتی در آن جا به مطالعه بپردازند . می توان با  قرار دادن یک میز و صندلی در گوشه ای از اتاق این فضا را ایجاد کرد .

نور مناسب برای اتاق نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . خصوصا در هنگام مطالعه و درس خواندن نور باید کاملا به اندازه باشد تا چشم عزیزانمان اذیت نشود . می توانیم برای مطالعه از چراغ های رومیزی استفاده کنیم تا نور مناسب تری را داشته باشیم .

 

طراحی اتاق خواب برای دختران

بازدیدکننده قبلی پس از مطالعه این مطلب ، مقالات زیر را نیز مشاهده کرده است

طراحی اتاق خواب برای دختران

طراحی اتاق خواب برای دختران

مبلمان و سرویس خواب با رنگ های شاد و جذاب برای اتاق دخترانه باعث جذابیت بخشیدن به فضا و چشم نواز کردن آن می باشد . تریکیب رنگ های صورتی و سفید یا رنگ های شاد دیگر در کنار هم می توانند روحیه شادتری را برای بچه ها به وجود آورند . می توان قفسه هایی را بر روی دیوار برای قرار دادن عروسک ها ، وسایل تزیینی ، کتاب ها و یا قاب عکس تعبیه کرد .

اگر اتاق بزرگی دارید می توانید دو عدد مبل یا صندلی در کنار اتاق قرار دهید تا زمانی که مهمانی برای آن ها می آید بتواند از آن فضا برای نشستن استفاده کنند .

طراحی اتاق خواب برای دختران

طراحی اتاق خواب برای دختران

طراحی اتاق خواب برای دختران

 

فروش فوق العاده
ما به زودی محصولاتی زیر قیمت بازار که بر اساس دلار هفت هزارتومانی میباشد به مدت محدود در سایت جهت فروش قرار خواهیم داد ، اگر میخواهید جز اولین نفراتی باشید که این محصولات را خریداری میکنید ایمیل خود را وارد کنید تا به شما اطلاع دهیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.